Permanente make-up eyeliner

Met een permanente make-up eyeliner komen je ogen prachtig tot hun recht. Door de ooglijn subtiel of juist wat opvallender te accentueren lijken de ogen groter, sprekender en krijgt de wimperrand een vollere uitstraling. Daarnaast kan de eyeliner zo worden aangebracht dat de ogen optisch een lichte lift krijgen. Ideaal voor een frisse, open blik, elke dag opnieuw.

 

Afhankelijk van de gewenste look kan de eyeliner zowel dun (tussen de haartjes als infralash) en natuurlijk als wat voller en opvallender of zelfs als poeder/schaduw worden gezet. De eyeliner kan worden toegepast op de bovenste wimperrand, de onderste wimperrand, of op beide. Zo bepaal je zelf wat het beste past bij jouw gezicht en stijl. Natuurlijk helpen en adviseren wij graag hierin.

Sinds kort heeft Tineke bovendien haar masterclass Shadow Eyeliner afgerond. Dit is een prachtige, verfijnde techniek waarbij een subtiel schaduweffect boven de wimperlijn wordt gecreëerd. Hierdoor ontstaat een zachte overgang met een licht poederachtig of smokey effect, wat de ogen extra diepte en zachtheid geeft.

 

Tijdens het intakegesprek bespreken we samen welke stijl en techniek het beste bij je past. Pas als alles duidelijk is en je helemaal tevreden bent, beginnen we met het aanbrengen van de permanente eyeliner.

De behandeling 

Het zetten van permanente eyeliners is bedoeld voor mensen die:

  • Altijd een verzorgde uitstraling willen, zonder dagelijks eyeliner aan te brengen
  • Last hebben van een make-up allergie of gevoelige ogen
  • Een vollere wimperrand of meer gedefinieerde ooglijn willen
  • Moeite hebben met het aanbrengen van eyeliner door bijvoorbeeld slecht zicht of trillende handen
  • Veel sporten of zwemmen, en willen dat hun make-up bestand is tegen water en zweet
  • Tijd willen besparen op hun dagelijkse make-up routine
  • Een optische lift van de ogen willen bereiken met een zorgvuldig aangebrachte eyeliner.

Houd rekening met de volgende richtlijnen:

  • Geen alcoholgebruik 48 uur voor de behandeling.
  • Geen bloedverdunners 48 uur voor de behandeling.
  • Zorg voor een goede nachtrust.

Na de behandeling

  • Direct na de behandeling kunnen de ogen licht gezwollen en rood zijn. Dit is normaal en trekt meestal binnen één tot twee dagen weg.
  • De eyeliners zullen in de eerste dagen donkerder en intenser van kleur zijn dan het uiteindelijke resultaat. Dit komt doordat de pigmenten vers zijn en het genezingsproces nog moet beginnen.
  • Na een paar dagen kan er lichte korstvorming optreden. Het is belangrijk om hier niet aan te krabben, zodat de huid goed kan genezen en het pigment niet wordt beschadigd.
  • Tijdens de genezing kan de huid jeuken. Dit is een normaal onderdeel van het herstelproces, maar probeer niet te wrijven of te krabben.
  • Naarmate de huid geneest, zal de kleur van de eyeliner wat vervagen en natuurlijker worden. Dit kan tot enkele weken duren.
  • Indien nodig kan er een nabehandeling plaatsvinden na 6 weken.

Verzorging

  • Vermijd zwemmen en de sauna gedurende 2 weken.
  • Gebruik geen zonnebank of ga niet in de zon zonder sunblock.
  • Krab of verwijder de korstjes niet!
  • Maak de ogen 48 uur niet nat (bijvoorbeeld niet douchen of gezicht wassen).
  • Breng na 48 uur 1 keer per dag nabehandelingscrème aan met een wattenstaafje.

Vermijdt de behandeling tijdens of bij:

  • Zwangerschap
  • Chemotherapie en 6 maanden nadien
  • Hemofilie
  • 6 maanden na plastisch chirurgie in het gelaat
  • Antibiotica
  • Diabetes
  • Huidkanker
  • Herpes

Prijzen permanente make-up eyeliner (incl. 2 behandelingen)

  • Eyeliner boven infralash (dun/tussen de wimpers) € 206,95
    • Bijwerken na 1 jaar € 119,95
  • Powder eyeliner boven € 275,-
    • Bijwerken na 1 jaar € 165,-
  • Powder eyeliner boven + onder € 320,-
    • Bijwerken na 1 jaar € 165,-
  • Bestaande eyeliner bijwerken tot een powder eyeliner € 225,-
  • Eyeliner boven € 234,-
    • Bijwerken na 1 jaar € 119,95
  • Eyeliner onder € 192,50
    • Bijwerken na 1 jaar € 99,-
  • Eyeliner boven + onder € 338,-
    • Bijwerken na 1 jaar € 119,95

Heeft u vragen of wilt u meer informatie? U kunt altijd vrijblijvend contact met ons opnemen. Ook is het mogelijk om kosteloos een intakegesprek in te plannen. Tijdens dit gesprek wordt uitgelegd hoe de behandeling verloopt en wat er voor u mogelijk is.

Huidsalon Beauty Style Leeuwarden, de specialist in permanente make-up eyeliner in Friesland.

 
De waardering van schoonheidssalonbeautystyle.nl bij WebwinkelKeur Reviews is 9.9/10 gebaseerd op 14 reviews.