De wenkbrauwen kunnen met verschillende technieken behandeld worden zoals de hairstrokes of de schaduw techniek. U kiest zelf de techniek welke u het mooiste bij u vindt passen en uiteraard zullen wij u hier ook in adviseren.
De schaduwtechniek oogt meer ingekleurd of ingeschaduwd met een potlood. Met deze techniek is het mogelijk om de wenkbrauw voller te laten lijken, licht te corrigeren en meer volume te geven. In overleg worden eerst de wenkbrauwen getekend om de kleur en de vorm te bepalen.
Daarna wordt er gepigmenteerd met de techniek waarvoor gekozen is zodat u een mooie natuurlijke uitstraling krijgt.
Wees wel realistisch, symmetrische wenkbrauwen bestaan niet!
Meer informatie over hairstrokes vindt u onder het kopje: Maxxbrows hairstrokes.
Voorafgaand vindt een intake gesprek plaats waarbij de kleur en vorm wordt besproken.
Vraagt u zich af of permanente make-up geschikt is voor u? U kunt altijd vrijblijvend een intake gesprek inplannen. Tijdens dit gesprek wordt uitgelegd hoe de behandeling verloopt en gekeken wat er voor u mogelijk is.
Voor vragen of informatie kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen.
Permanete makeup wenkbrauwen Leeuwarden bij Huidsalon Beauty Style